Hakkımızda

Torbalı su tesisatçısı olarak, önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bizler bu doğrultu da yapmış olduğumuz kaçak tespit ve tıkanıklık açma gibi işlemler de her zaman müşterilerimizin maddi giderlerini minimize etme hedefi ile iş yapmışızdır. Bu yüzden yaklaşık 10 yıldır Torbalı da hizmet ve çevre bölgeler de tercih edilen sıhhi tesisat firması olduk.

Torbalı’nın hatrı sayılır bir çok firmasına hizmet veren firmamızın banka,fabrika ve bir çok özel işletme olarak referansları mevcuttur. Firmamız olarak güncel teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için, gerek su kaçağı tespiti,tıkanıklık açma gerekse petek temizleme gibi bir çok işlemde daima en yeni makinalar ile kırmadan dökmeden işlem yapabilmekteyiz.

Firmamız için küçük- büyük veya önemli-önemsiz iş diye bir ayrım yoktur, musluk tamiri de olsa, tıkanıklık açma işlemi de olsa bizim için her iş ve her müşteri önemlidir. Biz müşteriden alacağımız ücretin miktarına değil müşterimizin memnuniyetine bakarız. Bu doğrultuda güler yüzlü ve çalışkan bir ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin istek ve önerilerini her zaman en iyi şekilde yapmaya öncelik vermekteyiz.

Torbalı Su Tesisatçısı

Torbalı Su Kaçağı Tespiti

© 2019 Torbalı Tesisatçı. Tüm Hakları Saklıdır.